掲示板

掲示板 "bulletin

投稿するには、ログインまたは会員登録してください。

掲示板-RSS

  • カテゴリー
  • 掲示板トップ

  • 猫のこと

  • 猫探し

  • 猫がほしい

  • 里親募集中

  • 猫以外の動物

  • 何でも
olajoxuk

新入 さん
入会日 3-15 19:36
居住地 Baborów
投稿 1
Posted by:olajoxuk   Postdate:3-15 19:38

Podstawowe dane o kruszarkach

Pewnym z elementów niezbędnych do budowy wielu budów jest kruszarka. Jest to maszyna dzięki, której wolno wykonać proces rozdrabiania. W ten sposób powstaje kruszywo. Czym jednak jest powyższy produkt? Wedle fachowej definicji taki termin dotyczy tylko sytuacji, kiedy ten produkt ma średnicę większą niż jeden milimetr.

Wyróżnia się wiele typów kruszarek. Jednym spośród sposobów podziału tego urządzenia jest obciążenie pracą. Dlatego mamy do czynienia z kruszarkami z jakich korzysta się cyklicznie. Do takich nalezą kruszarki szczękowe. Są również tego typu urządzenia, które pracują nieustannie. Wśród nich są kruszarki walcowe, uderzeniowe, czy stożkowe.
Nie są to bynajmniej jedyne kategorie, wedle jakich podzielić da się kruszarki. Wśród nich odnajdziemy te szczękowe z dolnym lub z górnym zawieszeniem. Na placach budowlanych pojawiają się również kruszarki stożkowe, walcowe, czy uderzeniowe.
Choć funkcjonuje dużo typów kruszarek, to ich budowa składa się z elementów, które da się zmieścić w kilku punktach. Zatem każda kruszarka składa się z korpusu, zespołu napędowo-transmisyjnego oraz zespołu elementów kruszących. W tym ostatnim odbywa się właściwy proces kruszenia. Kruszarki wyposażone są także w specjalne elementy, które chronią całe urządzenie przed przeciążeniem.
Niektóre kruszarki to stacjonarne narzędzia pracy. Nie jest to jednakże jedyne rozwiązanie. Występują analogiczne maszyny, które można transportować za pomocą podwozia gąsienicowego. Jeszcze innym rozwiązaniem technicznym są kruszarki na podwoziu kołowym. Wedle profesjonalnego nazewnictwa przyporządkować da się je do urządzeń semimobilnych.

Więcej znajdziesz na: kruszarka mobilna

猫写真テーマ別投稿

猫写真テーマ別投稿

猫写真テーマ別投稿-RSS
のびーーっ
new

のびーーっ

2016-5-16


iris

by iris

旅先にいた2にゃん。


日本野良猫協会公認 iPhone/iPadアプリ Free
公認旗揚げゲーム!可愛いキャラクターが、ダンスをしながら絶妙なアクションで旗を上げ下げ!無料です。
日本野良猫協会公認 iPhoneアプリ「ねこ旗」無料
ねこ旗
公式サイト
App Store
日本野良猫協会公認 iPhoneアプリ「いぬ旗」無料
いぬ旗
公式サイト
App Store
日本野良猫協会公認 iPhoneアプリ「ペンギン旗」無料
ペンギン旗
公式サイト
App Store

猫写真種・柄別投稿

猫写真種・柄別投稿

猫写真種・柄別投稿-RSS
横顔
new

横顔

2015-5-24


三毛猫ちゃんの横顔とっても綺麗なお顔の美猫ちゃんですnorakyonをフォローしましょう

セレクト Items
セレクト Books
チャレンジ25